Новини політики. 26 травня. Тимошенко оборюється коментарями деяких експертів, які заявляють, що вона хоче арешту для підняття свого рейтингу.

Тимошенко не хоче в тюрму задля піару

“Говорити про підняття рейтингу шляхом перебування у в’язниці можуть тільки ті, хто там не бував і не знають, що таке в’язниця. Через такі ж політичні переслідування мені там вже одного разу довелося побувати і я знаю чого варте таке “відрядження”, – повідомила Тимошенко на своєму сайті.

“Я віруюча людина і, коли звертаюся до Бога, прошу, щоб все було добре і в нашій країні, і у всіх хороших людей. Я жодного разу не просила Господа “прилаштувати” мене на нари, не вимолювала собі арешт і камеру в тюрмі, щоб як на дріжджах виростав рейтинг”,- додала опозиціонерка.

Тимошенко запевнила, що “жодні рейтинги не варті втрати навіть одного дня свободи, і це стосується не тільки політиків, це стосується кожної нормальної людини”.

Водночас Тимошенко запевнила, що якби їй було достеменно відомо, що ціною її арешту “Україну чарівним чином буде звільнено від нинішнього кримінального режиму і в країні запанує щастя”, вона, мабуть, би погодилася. “Гра була б варта свічок. Але арешт навпаки мінімізує шанс на такий результат, бо більшість політиків вже перемогли, знайшовши своє місце у владному пасьянсі та граючи за узгодженими сценаріями. Майже не залишилося тих, хто готовий та може зупиняти орду”.

Вона також повідомила, що не пропустила жодного допиту в прокуратурі, за винятком хіба що хвороби. “Я не проігнорувала жодних слідчих дій і не ухилилася від жодного питання. Все інше — це звична неправда і махінації шулерів від прокуратури. Останні півроку в прокуратурі я провела більше часу ніж вдома, включно з вихідними. Я відвідала ГПУ сорок два рази… Це можливо назвати ухиленням!?”- заявляє Тимошенко.

“Ще в понеділок увечері я знала, що у вівторок мене буде заарештовано, але я прийшла туди все одно. Я не лягла в лікарню, не втекла за кордон, як це зазвичай робили лідери Партії регіонів“, – сказала опозиціонерка. І додала, що вона буде боротися бо вже зробила свій вибір.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.