Новини України. 26 травня. Лідер БЮТ Юлія Тимошенко подала скаргу Генеральному прокурору Віктору Пшонці на працівників Генпрокуратури.

Юлія Тимошенко поскаржилася Пшонці на Кузьміна

Про це Newsmarket повідомили в прес-службі “Батьківщини”.

Зокрема Тимошенко скаржиться на “постанову про порушення кримінальної справи щодо газових контрактів 2009 року,постанову про притягнення Тимошенко Ю.В. в якості обвинуваченої у цій справі, низку незаконних дій слідчих і прокурорів у цій справі”.

В документі оскаржуються дії 1-го заступника Генерального прокурора України Рената Кузьміна.

Відповідно до статті 235 Кримінально-процесуального кодексу Юлія Тимошенко вимагає, щоб Генеральний прокурор Віктор Пшонка як єдина особа в системі прокуратури, яка посідає посаду, вищу, ніж його 1-ий заступник, особисто розглянув цю скаргу.

Скаргу Юлії Тимошенко зареєстровано у канцелярії Генеральної прокуратури України за вхідним номером 45 від 26.05.2011 р, повідомляють в “Батьківщині”.

Згідно з кримінально-процесуальним законодавством, Генеральний прокурор має надати особисту відповідь на цю скаргу у 3-денний термін.

“Якщо Пшонка не знайде в собі достатньо мужності, щоб чесно виконати свій закріплений законодавством обов’язок, і не дасть мені відповідь у встановлені терміни, це стане ще одним доказом очевидного політичного підґрунтя порушеної проти мене кримінальної справи та відвертої залежності керівника прокуратури від позиції свого кума і замовника Януковича”, – зазначила Юлія Тимошенко.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.