Новини України. 6 травня. Тимошенко заявляє, що урядова пенсійна реформа призведе до руйнації національної системи пенсійного забезпечення.

Тимошенко піднімає людей

Про це вона заявила на зустрічі з мешканцями села Сонячне Сумської області, повідомляє сайт Тимошенко.

“Підвищення пенсійного віку для чоловіків і жінок — це неприпустимо. Але в цьому законопроекті закладено іншу вибухівку: всі пенсійні податки та внески, які сплачують люди, що працюють, влада планує спрямувати в приватні фонди. Це — найстрашніше”, – сказала вона.

За її словами, урядовий проект закону про пенсійну реформу передбачає зменшення ролі державного Пенсійного фонду.

“Вони планують, щоб ці внески йшли не в державний Пенсійний фонд, а в спеціальні пенсійні фонди, які створюються наближеними до чинної влади людьми, по суті, тіньовими бізнесменами. І коли прийде час отримувати вам пенсії, то вам розкажуть, що вони, на жаль, збанкрутували, їх просто не має, як це було з трастами. В цьому полягає небезпека”, – пояснила вона.

“Ми сьогодні піднімаємо людей на той випадок, що якщо вони почнуть проводити цю антисоціальну пенсійну реформу в парламенті, щоб ми всіма силами — можливими та неможливими – зупиняли прийняття цього закону, тому що потім люди не знайдуть своїх пенсій”, – заявила Юлія Тимошенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.