Новини політики. 20 травня. Лідер фракції НУНС Микола Мартиненко ініціює відставку віце-прем’єра Сергія Тігіпка за провали в роботі.

Тігіпко не справляється з роботою

Відповідний проект постанови зі зверненням до президента Віктора Януковича Мартиненко зареєстрував у Верховній Раді. Згідно з постановою, Мартинюк вимагає звільнення Тігіпка “через непрофесіоналізм та провали у соціально-економічній політиці уряду”.

Мартиненко наголосив, що “останньою краплею стало чергове ігнорування Тігіпком своїх обов’язків щодо виступу перед Верховною Радою під час “години уряду”. “Пан Тігіпко щоразу придумує приводи для того, аби не відповідати на неприємні для нього питання про провал усіх можливих реформ, за які він безпосередньо відповідає в уряді», – зазначив депутат.

В пояснювальній записці до проекту постанови вказується, що «соціально-економічна ситуація в державі стала загрозливою, рівень життя громадян постійно падає”. “Віце-прем’єр Тігіпко безпосередньо відповідає за провальні проекти Податкового кодексу, пенсійної реформи, Трудового та Житлового кодексів, які викликали значні суспільні протести та збурили суспільство”, – зазначається в записці.

“При цьому Тігіпко публічно заявляв про прагнення самому піти у відставку не пізніше літа 2011 року – оскільки побоюється подальшого падіння власного рейтингу та намагається уникнути політичної відповідальності за свою роботу на посаді віце-прем’єра”, – говориться в пояснювальній записці.

Джерело УП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.