Новини світу. 2 травня. Вбивство Усама бін Ладена не зупинить світовий тероризм.

Людей, для яких ідея дорожча за життя зупинити неможливо

Так вважає генерал-лейтенант СБУ Олександр Скіпальський. Про це він повідомив Gazeta.ua.

“Це безумовно успіх. Вітаєю американців. Але не можна сказати, що це остаточна перемога над світовим тероризмом. Тероризм – це зло, від якого, на жаль, страждають невинні люди. Насильство породжує насильство. Тому весь світ, у тому чисті і ісламський, має боротися з тероризмом”, – сказав він.

Смерть бін Ладена може дати привід для виведдення військ з Іраку.

“Обама заявляв, що готовий вивести війська. Але чи виведе США свої війська з Іраку, залежить від того, як розвиватимуться події далі. Американці загребли жар для чужих рук. Якби США не розпочали війну в Афганістані та Іраку, то сьогодні геополітичний світ змінився б. Скажімо, зараз би країни займались іншими справами”, – зауважив Скіпальський.

Нагадаємо, у ніч на понеділок президен США Барак Обама заявив, що під час військової операції вбили лідера терористичного угруповання “Аль-КаїдиУсама бін Ладена.

Бін Ладен з сім’єю переховувався за 100 км на північ від столиці Пакистану Ісламабада. Президент США підкреслив, що в операції брали участь члени пакистанської розвідки. Лідер “Аль-Каїди” опирався нападу. Його застрелили під час перестрілки. Смерть настала від пострілу в голову. Після зіткнення військові забрали тіло бін Ладена.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.