Новини України. 11 травня. Судове засідання у справі Юлії Тимошенко перенесли в інше приміщення. Суд також поновив розгляд її скарги про незаконність порушення проти неї кримінальної справи.

Юлія-Тимошенко
Суд поновив розгляд скарги Тимошенко

Печерський районний суд Києва задовольнив клопотання лідера партії “Батьківщина” Юлії Тимошенко про перенесення судового засідання в інше приміщення, яке дозволяє вмістити більшу кількість присутніх.

У залі засідання присутні члени парламентської фракції “БЮТ-Батьківщина“, представники друкованих ЗМІ і телеканалів, а також прихильники Тимошенко.

Також суд після перерви о 14.00 поновив розгляд скарги екс-прем’єр-міністра щодо незаконності порушення проти неї кримінальної справи за фактом нанесення збитків державі в результаті підписання газових угод з Росією у 2009 році.

Захисник Тимошенко Сергій Власенко повторно подав клопотання про можливість бути присутніми на судовому засіданні представникам засобів масової інформації.

Як повідомлялося, Тимошенко 4 травня 2011 року звернулася до Печерського районного суду Києва щодо визнання незаконною постанову Генеральної прокуратури про порушення проти неї кримінальної справи щодо газових угод 2009 року.

Напередодні, 10 травня, Печерський суд прийняв скаргу до розгляду, після чого оголосив перерву для ознайомлення з матеріалами, які стали підставою для порушення кримінальної справи Генеральною прокуратурою.

Джерело ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.