Новини України. 25 травня. Акції протесту проти ухвалення закону про вищу освіту провокують іноземні фонди.

Табачник знає, хто провокує студентські акції

Про це заявив сьогодні міністр науки і освіти, молоді та спорту Дмитро Табачник, відповідаючи на відповідне запитання журналістів. “Провокує той, хто платить гроші – іноземні фонди”, – зазначив міністр.

Міністр підкреслив, що в законопроекті, який допрацьовується, враховані всі ключові пропозиції студентських організацій. Це, за його словами, і незмінна плата за весь період навчання, гарантування державою стипендій на рівні прожиткового мінімуму, гарантування державою можливості навчання за кордоном, введення європейських рівнів освіти, збереження держзамовлення на рівні 51%, а також вільний вибір навчальних дисциплін у рамках освітніх планів, повідомляє ЛігаБізнесІнформ.

“Провокують ті, ви побачите, скільки їх буде, хто був в робочій групі (з доопрацювання законопроекту) і відмінно знає, що все враховано, але вони вийшли з групи і кажуть: нас не влаштовує. Люди відпрацьовують гроші, а гроші платять за те, щоб дискредитувати абсолютно очевидні речі “, – заявив Д. Табачник.

На його думку, закон про вищу освіту надасть значно більшу свободу вищим навчальним закладам. “Якимсь аутсайдерам навчального процесу це може не подобатися, оскільки вони будуть відставати в конкуренції”, – вважає він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.