Новини світу. 21 травня. Заради того, щоб мати можливість заплатити за освіту, європейські студенти готові торгувати своїм власним тілом.

Проституція
Студентки готові займатись проституцією, щоб оплатити навчання

Близько третини студентів Берліна вважають проституцію допустимим способом фінансування свого навчання. Згідно з опитуванням, проведеним серед студентів різних міст, юнаки та дівчата з Берліна, де проституція є легальною, більше від інших готові займатися сексом за гроші, які їм необхідні для оплати навчання в університеті.

Зокрема, серед опитаних у Німеччині проституцію як спосіб заробітку розглядають 30% студентів, в Парижі – 29% студентів, а в Києві – 18,5% студентів. Більше того, 4% з 3 200 берлінців зізналися, що вже отримували гроші за секс, стриптиз і участь в інтернет-шоу. Серед студентів, що займалися проституцією, близько третини мали борги.

Незважаючи на те, що випадки проституції серед студентів не є новиною, отримані дані здивували вчених тим, що це явище прямо пов’язане з навчанням і змінами в системі освіти.

Так, у Німеччині навчання коштує дуже дорого, а реформування системи освіти спрямоване на скорочення часу навчання за рахунок збільшення навантаження. Таким чином у студентів не залишається часу на підробіток, і вони займаються проституцією, яка не вимагає великих витрат часу, і є високооплачуваним заняттям, порівняно з іншими.

Джерело Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.