Новини України. 11 травня. Депутат Верховної Ради від “Народної самооборони” Володимир Ар’єв на своїй сторінці в Facebook виклав копію документу про справжній стан здоров’я Юрія Луценка.

Юрій Луценко
Луценко в тюрмі "заробив" серйозні хвороби

Як повідомляє прес-служба “Народної самооборони“, документ датований сьогоднішнім числом і підписаний головним лікарем Київської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги О. Ткаченком. Документ адресовано слідчому в особливо важких справах Генеральної прокуратури України С. Войченку.

В цьому документі, зокрема, говориться: “Адміністрація лікарні повідомляє, що Луценко Ю.В. був доставлений 10.05.2011 р. до лікарні в стані середнього ступеня важкості. На основі лабораторних даних, допоміжних методів обстеження та огляду спеціалістів зробили діагноз: хронічний панкреатит на стадії загострення. Хронічний гастродуоденіт. Нейроциркулярна дистонія по кардіальному типу. Цукровий діабет, тип II”.

В документі також сказано, що на сьогоднішній день діагноз той же, що і вчора, стан здоров’я Юрія Луценка – середнього ступеня важкості, і він потребує лікувального режиму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.