Новини спорту. 30 травня. У Європі завершилися всі чемпіонати сезону-2010/11, і таким чином стали відомі всі учасники Ліги чемпіонов-2011/12.

Ліга чемпіонів
Ліга чемпіонів

За їх підсумками 22 клуби напряму пробилися в груповий етап, а інші 10 учасників будуть визначені за підсумками чотирьох відбіркових раундів. Крім того, вже зараз можна визначити які клуби будуть у когорті “сіяних”, а які серед “несіяних” при жеребкуваннях на різних стадіях змагання. Нагадаємо, що протягом кількох останніх років кваліфікація Ліги чемпіонів розділена на дві частини – в одній виступають тільки чемпіони своїх країн, а в іншій – нечемпіони.

Серед чемпіонів стартувати у відбірковому турнірі будуть наступні клуби:

1-й кваліфікаційний раунд (жеребкування 20 червня, матчі 28/29 червня і 5 / 6 липня)

“Сіяні”: “Дюделанж” (Люксембург), “Валетта” (Мальта)

“Несіяні”: “Санта-Колома” (Андорра), “Тре Фіорі” (Сан-Маріно)

2-й кваліфікаційний раунд (жеребкування 20 червня, матчі 12/13 липня і 19/20 липня)

“Сіяні”: БАТЕ (Білорусь), “Маккабі” Х (Ізраїль), “Динамо” Зг (Хорватія), “Русенборг” (Норвегія), “Партизан” (Сербія), АПОЕЛ (Кіпр), “Вісла” Кр (Польща ), “Штурм” (Австрія), “Літекс” (Болгарія), “Слован” Бр (Словаччина), “Вікторія” П (Чехія), “Марібор” (Словенія), ХІК (Фінляндія), “Екранас” (Литва) , “Зестафоні” (Грузія), “Мальме” (Швеція), “Шемрок Роверс” (Ірландія)

“Несіяні”: “Дачія” К (Молдова), “Пюнік” (Вірменія), “Борац” Б-Л (Боснія і Герцеговина), “Могрен” (Чорногорія), “Сконто” (Латвія), “Відеотон” (Угорщина ), “Бангор Сіті” (Уельс), “Торсхавн” (Фарерські острови), “Лінфілд” (Північна Ірландія), “Тобол” Кс (Казахстан), “Флора” (Естонія), “Брейдаблік” (Ісландія), “Нефтчі “(Азербайджан),” Шкендія “(Македонія),” Скендербеу “(Албанія) + 2 переможці 1-го кваліфікаційного раунду

3-й кваліфікаційний раунд (жеребкування 15 липня, матчі 26/27 липня і 2 / 3 серпня)

“Сіяні”: “Рейнджерс” (Шотландія), “Копенгаген” (Данія)

“Несіяні”: “Генк” (Бельгія).

Ще 17 переможців 2-го кваліфікаційного раунду можуть опинитися, як в числі “сіяних”, так серед “несіяних” клубів.

4-й кваліфікаційний раунд (раунд плей-офф) (жеребкування 5 серпня, матчі 16/17 серпня і 23/24 серпня)

10 переможців 3-го кваліфікаційного раунду розіграють п’ять путівок в груповий етап.

Що стосується Турніру 15, то тут зіграють наступні клуби:

3-й кваліфікаційний раунд (жеребкування 15 липня, матчі 26/27 липня і 2 / 3 серпня)

“Сіяні”: “Бенфіка” (Португалія), “Динамо” К (Україна), “Панатінаїкос” (Греція), “Твенте” (Голландія), “Стандард” Л (Бельгія)

“Несіяні”: “Рубін” (Росія), “Цюрих” (Швейцарія), “Оденсе” (Данія), “Трабзонспор” (Туреччина), “Тімішоара” (Румунія)

4-й кваліфікаційний раунд (раунд плей-офф) (жеребкування 5 серпня, матчі 16/17 серпня і 23/24 серпня)

“Сіяні”: “Баварія” (Німеччина), “Арсенал” (Англія), “Ліон” (Франція), “Вільярреал” (Іспанія)

“Несіяні”: “Удінезе” (Італія)

У когорті 22-х клубів, які напряму потрапили в груповий етап, опинилися: “Барселона”, “Реал”, “Валенсія”(всі – Іспанія), “Манчестер Юнайтед”, “Челсі”, “Манчестер Сіті” (всі – Англія) , “Мілан”, “Інтер”, “Наполі” (всі – Італія), “Боруссія” Д, “Байєр” (обидва – Німеччина), “Лілль”, “Марсель” (обидва – Франція), “Зеніт”, ЦСКА (обидва – Росія), “Шахтар” (Україна), “Оцелул” (Румунія), “Порту” (Португалія), “Аякс” (Голландія), “Фенербахче” (Туреччина), “Олімпіакос” (Греція), “Базель “(Швейцарія).

Джерело ua-gol.com