Новини здоров’я. 9 травня. Зарядка необхідна не тільки для фізичного здоров’я школярів, але і для успішного навчання.

діти - спорт
Спорт допомагає дітям добре вчитися

Діти, які займаються фізкультурою перед уроками і під час уроків, краще справляються з навчанням, повідомляють американські експерти.

Дослідники з університету Південної Каліфорнії вивчили академічну успішність учнів у школі, де в якості експерименту замість 40 хвилин фізкультури на тиждень ввели щоденні вправи до занять і безпосередньо на уроках.

У рамках програми учні закріплювали матеріал, роблячи зарядку. Учні молодших класів, наприклад, повторювали кольори, перестрибуючи через перешкоди, а учні середніх класів вивчали новий матеріал за допомогою моніторів, вправляючись на біговій доріжці.

Порівнявши успіхи дітей до початку експерименту з їхніми оцінками і після, вчені з’ясували, що середня успішність у школи, яка до того відставала, підвищилася з 55% до 69,5%.

Результати експерименту говорять про те, що ретельно сплановане фізичне виховання дітей покращує їхні академічні знання. Ці висновки підтверджують, що спорт необхідний не тільки для зміцнення здоров’я, але і для розумового розвитку дітей, вважають експерти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.