Новини України. 28 травня. В Україні в найближчі роки зникнуть “як клас” маршрутки, а залізниці стануть більш швидкими та екологічними.

Борис Колесніков

Такі ідеї озвучив на Міжнародному транспортному форумі в Лейпцигу віце-прем’єр-міністр – міністр інфраструктури Україні Борис Колесніков (у форумі брало участь 52 міністри транспорту з різних країн світу), повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

Колесніков відзначив: “У нашій країні 22 тисячі кілометрів залізниць, але електрифіковані з них поки що лише 10,5. За чотири роки ми модернізуємо ще 4,5 тисячі кілометрів. Тим самим ми подбаємо про екологію, вартість перевезень зменшиться на 30%, і на 40% збільшиться швидкість”.

Під час його зустрічі з колегами з Франції також говорили про розширення географії авіаперевезень – можливо, скоро українці зможуть літати в більшу кількість французьких міст (зараз рейси є лише в Париж). Крім цього, Колесніков розповів, що “Рено” і “ЛАЗ” починають спільне виробництво мікроавтобусів, пілотним проектом буде виготовлення машин швидкої допомоги для Євро-2012. Презентація цих машин планується на 6 червня в Донецьку на матчі Україна – Франція або через два дні у Львові.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.