Новини медицини. 11 травня. Тривале сидіння скорочує життя офісних працівників у кілька разів.

поганий день, робота, офіс
Вчені радять менше сидіти, а більше ходити

Про це йдеться в дослідженні центру медичного кодування.

“Сидіння на місці не просто робить нас товстими, ледачими і слабкими – воно ще і забирає в нас роки життя”, – попереджають вчені.

За їх словами, чоловіки, які проводять шість годин на день в сидячому положенні, на 20% більше схильні до ризику померти в молодому віці, жінки – на всі 40%.

“Поки ми сидимо, в нашому організмі відбуваються некорисні процеси: електрична активність м’язів зводиться до нуля, спалювання калорій скорочується до однієї в хвилину, знижується вироблення ензимів, які синтезуються в клітинах і в багато разів прискорюють обмін речовин”, – пояснюють учені.

Люди з сидячою роботою схильні до захворювань серця у два рази більше тих, хто змушений стояти або ходити.

Як стверджують дослідники, стиль життя сучасних людей став абсолютно “сидячим”: вперше в історії людства середній показник часу “сидіння” у світі досягає 9,5 годин.

“Факти говорять про те, що ми сидимо довше, ніж спимо: на сон сучасна людина витрачає близько 7 годин”, – йдеться в звіті експертів з медичного кодування, пише Газета.Ру.

Вчені попереджають, що “білі комірці”, які проводять більшу частину робочого часу за комп’ютером, починають відчувати проблеми зі здоров’ям і відзначають значне погіршення самопочуття вже через кілька років служби.

“Якщо ви сидите більше 6 годин на день, то маєте на 40% більше шансів померти через 15 років з моменту початку вашого “сидячого” життя”, – попереджають медики.

За їх словами, для того щоб позбавити себе від ризиків, недостатньо “відвідувати яку-небудь спортивну секцію”.

“Врятувати вас може тільки зміна способу життя: вам необхідно скоротити час сидіння до 3 годин на добу”, – стверджують в медичному кодуванні.

Для того щоб хоч якось понизити шкоду, яку завдає сучасним людям тривале сидіння, необхідно витрачати більше, ніж 30 хвилин на активні фізичні вправи, а також використовувати “будь-яку можливість для того, щоб встати і прогулятися по офісу”.

Крім цього дослідники рекомендують максимально скоротити час, який жителі великих міст проводять у сидячому положенні поза офісом і без необхідності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.