Новини шоу-бізу. 17 травня. Колишній губернатор Каліфорнії приховував таємний роман і наявність другої сім’ї більше 10 років. Це і призвело до розриву з дружиною.

арнольд шварценеггер
Шварценеггер розкрив причину свого розлучення

“Після того як я пішов з посади губернатора, я сам розповів про все своїй дружині, – розповів Шварценеггер в інтерв’ю газеті The Times. – Я розумію, що заслуговую на ненависть із боку моїх друзів і родичів. Мені немає виправдань, я приймаю всю важкість провини на себе. Я вибачився перед Марією, перед дітьми і перед всією сім’єю. Мені насправді дуже шкода, що все це сталося”.

Шварценеггер готовий захищати свою сім’ю і прийняти весь удар з боку громадськості на себе: “Я прошу журналістів проявити повагу до моєї дружини і дітей в цей важкий для нас період. Особисто я заслуговую уваги і засудження з вашого боку”.

Після розриву з дружиною Арнольд розповів, що у нього був роман з жінкою, яка 20 років пропрацювала в його будинку в Лос-Анджелесі і звільнилася тільки на початку цього року. Їхній роман почався ще багато років тому – до того, як Арні почав свою політичну кар’єру. Позашлюбній дитині Шварценеггера у цьому році виповнилося десять.

Як тільки стало відомо про розлучення Арнольда і Марії, у пресі з’явилися інтерв’ю з його коханками. Одна з них, Жіжі Гойетт, стверджує, що знаменитий Термінатор переспав з нею в 1975 році, коли їй було всього 16 років. За її словами, Шварценеггер заплатив їй за мовчання перед виборами губернатора Каліфорнії в 2003 році.

Джерело LifeNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.