Новини України. 12 травня. Щорічно кількість виявлених Службою безпеки України корупціонерів збільшується приблизно на 15%.

хабар, арешт
Щороку все більше хабарників відповідають за свої злочини

Про це заявив начальник Головного управління боротьби з корупцією та організованою злочинністю СБУ Юрій Пилипюк на круглому столі “Боротьба з корупцією в Україні: стан і проблеми”, повідомляє газета “Дело”.

Так, за його даними, якщо в 2009 році СБУ та за її матеріалами іншими правоохоронними органами було порушено 750 кримінальних справ, то у 2010 році їх вже було 1107, а за чотири місяці 2011 таких кримінальних справ – 382.

Пилипюк підкреслив, що, в той же час, зростає і рівень притягнених до кримінальної відповідальності посадових осіб, повідомляє видання.

Це, зокрема, заступники голів державних відомств, інспекцій, начальники підрозділів правоохоронних органів, судді районних судів і керівники органів місцевої влади.

Пилипюк також сказав, що в Україні корупцією в тій чи іншій мірі уражені всі гілки влади.

“Більше за все – ті структури, діяльність яких пов’язана з державним цільовим фінансуванням, розподілом і використанням бюджетних асигнувань, експортом та імпортом, здійсненням правосуддя, правоохоронною діяльністю, землекористуванням, ліцензуванням, митним та податковим контролем”, – йдеться у публікації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.