Новини України. 3 травня. Співробітники УДАІ в Дніпропетровській області 2 травня затримали жителя Новомосковського району, підозрюваного в незаконному стягненні штрафів з водіїв під виглядом співробітника ДАІ.

ДПС
Чоловік прикидався співробітником ДАІ

Про це йдеться в повідомленні відділу зв’язків з громадськістю Управління Міністерства внутрішніх справ у Дніпропетровській області.

У повідомленні сказано, що співробітниками взводу дорожньо-патрульної служби із супроводом УДАІ ГУМВС у Дніпропетровській області під час відпрацювання автодороги “Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта” в Новомосковському районі затримали автомобіль Mazda під управлінням 28-річного місцевого жителя, який був одягнений як працівник дорожньо-патрульної служби.

“Підозрюваний нібито за порушення правил дорожнього руху України зупинив автомобіль Opel з російськими номерами, яким керував 33-річний житель Російської Федерації”, – сказано в повідомленні.

У повідомленні сказано, що при огляді автомобіля Mazda виявили прилад, який міняв автоматично, шляхом натискання відповідної кнопки в салоні, державний номер із білого на синій.

Також під гратами радіатора на машині були встановлені спеціальні світлові прилади червоного і синього кольорів.

Згідно з інформацією міліції, в салоні знайшли жилет, жезл для зупинки транспортних засобів та правила дорожнього руху.

Вирішується питання про порушення кримінальної справи за самовільне присвоєння владних повноважень або звання службової особи.

Джерело Сегодня