Новини світу. 11 травня. Від січня до березня цього року семеро людей загинули в своїх номерах в таїландському готелі Downtown Inn в місті Ченг-Май.

готель
У цьому готелі засіб від клопів вбивав людей

Журналісти з Нової Зеландії, які розслідували низку дивних смертей, прийшли до висновку, що гостей вбивав засіб від постільних клопів, яким обприскували номери готелю. Події в готелі отримали резонанс у пресі після раптової загибелі британської пари – 78-річного Джорджа Еверітта і його 73-річної дружини Ейлін, повідомляє Туринфо.

Від початку цієї історії таїландська влада категорично заперечувала можливий зв’язок між загибеллю туристів, пояснюючи те, що відбувається, трагічними збігами і приводячи висновок поліції про те, що туристи могли отруїтися морепродуктами, купленими на місцевому ринку.

Крім того, журналістам надали і свідчення лікарів, котрі засвідчили симптоми отруєння – міокардит і ураження серцевого м’яза. Однак журналісти не заспокоїлися. Побічно їхні сумніви підтвердили дії місцевих поліцейських, які влаштували обшук на місцевому хімічному підприємстві, що виробляє засоби для дезінсекції готелів.

І тоді під виглядом туристів вони зупинилися в Downtown Inn, щоб взяти проби повітря в номері, де в лютому жила загибла 23-річна новозеландка Сара Картер.

Аналіз показав, що номер оброблявся хлорпірифосом – найсильнішим отрутохімікатом, який найчастіше використовується для знищення постільних клопів. Винні у загибелі людей, швидше за все, виробники хлорпірифосу, які додали при його виробництві смертельно небезпечну кількість отруйних компонентів.

Перші підозри на використання небезпечних отрутохімікатів в готелі з’явилися два роки тому. Тоді на одному з курортів країни померли американка Джилл Онж і норвежка Джулі Бергхайм. У їхній смерті, так само як і в загибелі в цьому році одного канадця і ще трьох американців, місцеві лікарі не знайшли нічого дивного, зробивши висновок, що туристи померли «з природних причин».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.