Новини світу. 26 травня. Ніно Бурджанадзе, яка напередодні ініціювала акцію протесту на проспекті Руставелі в Тбілісі, що закінчилася жорстким розгоном, обіцяє продовжить боротьбу проти нинішнього уряду Грузії.

Ніно Бурджанадзе
Бурджанадзе: я їх з-під землі дістану

«Я їх з-під землі дістану, обіцяю», – заявила Бурджанадзе на прес-конференції в Тбілісі. За її словами, президент Михайло Саакашвілі під час розгону маніфестантів хотів побачити Бурджанадзе, яка біжить, як усі бачили його на кадрах, знятих у Горі у серпні 2008 року, коли Саакашвілі злякався авіанальоту російської авіації.

Бурджанадзе повідомила, що її охоронців поліція затримала за те, що вони не дозволили загону спецпризначення її схопити. Лідер опозиції також заявила, що не боїться арешту. «Буду боротися до кінця, якщо навіть залишуся одна в цій боротьбі. І якщо не в Грузії, то в Європейському суді обов’язково знайду правду », – сказала вона.

Бурджанадзе не погодилася з твердженням МВС Грузії про те, що саме її соратники винні у загибелі двох людей під час розгону акції протесту на проспекті Руставелі. МВС заявляло, що організатори мітингу на автомобілі врізалися у групу людей.

Бурджанадзе стверджує, що поліцейського на смерть збила машина, яка не належить ні їй, ні її родині, а один з учасників мітингу загинув, так як для нього виявився згубним сльозогінний газ, використаний поліцією.

Джерело Газета.Ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.