Новини України. 10 травня. Представники всекримського руху «Русское единство» стверджують, що були у Львові на святкуванні Дня Перемоги, як приватні особи, а не представники партії.

Юхін говорить одне, а робить інше

В інтерв’ю журналістам голова Сімферопольської організації партії «Русское единство» Сергій Юхін не повідомив про кількість кримачан, які виїхали, але уточнив, що в безладах, які були у Львові, представники Криму не брали участь.

Метою їхньої поїздки було – передати ветеранам війни Львова 30-метрове знамено із побажаннями добра в їх адресу, підкреслив Юхін.

У ГУ МВС України в АРК кореспонденту УНН повідомили, що їм не відомо, скільки людей виїхало з Криму до Львова на святкування 9 травня і чи виїжджали вони взагалі.

За словами начальника відділу зв’язків з громадськістю кримського главку МВС Ольги Кондрашової, цілком можливо, що з Криму до Львова люди поїхали, але не як представники якихось партій, а як приватні особи. На її думку, «заборонити їм цього ніхто не може».

Нагадаємо, 7 травня керівництво кримської міліції вручило представникам руху «Русское единство» копії судових рішень про заборону проведення масових заходів у Львові, у зв’язку з чим дана партія офіційно заявило про відмову в раніше запланованих заходах у м. Львові.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.