Новини світу. 27 травня. Росія. Петербурзькі батьки зіткнулися з тим, що чиновники Мінохоронздоров’я відмовляються продовжувати або видавати інвалідність, посилаючись на директиву з Москви.

Дітей лікують добрим словом "ні"

Як пишуть блогери, вказівки з «центру» закликають різко зменшити кількість дітей з обмеженими можливостями, яким по інвалідності повинні надавати безкоштовні ліки.

«Дітям-інвалідам не продовжують інвалідність. Ні, їх не вилікували! І навіть не поліпшили їм здоров’я. З них просто знімають статус інвалідності, який їм дає безкоштовні ліки, безкоштовне обслуговування в реабілітаційних центрах та іншу соціальну допомогу, без якої вони і померти можуть. Скажете «випадковість»? З двох десятків дітей-інвалідів, які при мені побували на медичній комісії в дитячій поліклініці № 11 Санкт-Петербурга продовжили інвалідність трьох», – обурюється kesha-live, і наводить розповідь про історію з його сином.

«Заходжу і я з дитиною, а мені – Ви пробачте, але нам доведеться відмовити в продовженні інвалідності. Ні, звичайно вашій дитині необхідна інвалідність адже ваша дитина чекає операцію на серці, але зараз загрози життю дитини нема і головне у нас директива з Москви – значно зменшити кількість інвалідів! (Тепер зрозуміло стає з яких заощаджених грошей, Голікова собі в кабінет меблевий гарнітур набуває за 5 000 000! Це ж скільки треба образити беззахисних! Адже платять дітям-інвалідам дуже малі гроші)»,- пише блогер.

kesha-live в коментарях пояснював, що медико-соціальна експертиза, за його словами відмовила його синові та іншим дітям-інвалідам у продовженні інвалідності, який «знаходиться в будівлі поліклініки № 11 та обслуговує кілька районів Санкт-Петербурга» і обіцяв викласти додаткові документи.

Джерело НР

Comments

  1. Наверное проклятые украинцы за газ недостаточно заплатили или с российского бюджета стырили.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.