Новини України. 17 травня. Дніпропетровське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ТОВ “Молочна фабрика “Рейнфорд” (м. Дніпропетровськ) на 14 тис. грн за поширення інформації, що ввела споживачів в оману.

сметана
АМКУ зобов'язав Rainford писати на сметані правду

Про це повідомляє прес-служба АМКУ.

Як встановило Відділення, підприємство виробляло та реалізовувало сметанний продукт “Сметанка” торгової марки “Щодня” під виглядом натурального молочного продукту – сметана.

Зокрема, на упаковках “Сметанки” підприємство не зазначало важливу для споживача інформацію щодо виду товару – продукт сметанний, повідомляють в Комітеті.

“Оскільки споживачі могли сплутати цей продукт зі справжньою сметаною, такі дії підприємства ввели споживачів в оману”, – відзначають в АМКУ.

Відділення зобов’язало ТОВ “Молочна фабрика “Рейнфорд” усунути порушення та зазначити на лицьовій поверхні упаковок продукту сметанного “Сметанка” ТМ “Щодня” вид товару – “продукт сметанний”. При цьому розмір шрифту виду цього товару повинен відповідати розміру шрифту інших позначень, що нанесені на лицьовій поверхні упаковки.

Відповідач визнав порушення та зобов’язався сплатити штраф до державного бюджету.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.