Новини технологій. 11 травня. Персональна інформація користувачів Facebook випадково «витекла» у руки третіх осіб, що мають відношення до рекламного бізнесу. Це могло відбутися протягом кількох останніх років.

Із Facebook зливались дані користувачів

Серед приватної інформації, що потрапила до рекламників, були зміст профілів, фотографії та історія листувань із чату Facebook. Крім того, за твердженням IT-компанії, треті особи могли отримати можливість публікувати повідомлення.

«Ми припускаємо, що в квітні поточного року близько 100 тисяч шкідливих програм могли сприяти зливу інформації», – говориться в блозі компанії. У повідомленні наголошується, що за кілька років існування соціальної мережі таких програм могло бути до кількох сотень тисяч.

Facebook був проінформований про проблему і підтвердив витік інформації, стверджує компанія. Зараз найбільша у світі соціальна мережа намагається знайти оптимальне рішення.

Однак в офіційній заяві прес-служби Facebook йдеться, що «в доповіді компанії Symantec є кілька неточностей».

«Ми провели розслідування, яке не виявило доказів того, що особиста інформація користувачів могла піти до третіх осіб», – заявила прес-секретар Facebook Малорі Люсіч.

Вона також нагадала, що в доповіді компанії нічого не сказано про те, що рекламники і розробники додатків для Facebook укладають угоду з соціальною мережею. Ця угода забороняє їм збирати та розповсюджувати інформацію способами, які «порушують політику» соціальної мережі. Прес-секретар підтвердила, що компанія видалила всі програми, згадані в доповіді Symantec.

У соціальній мережі Facebook зареєстровані більше 500 мільйонів користувачів. За часом, який користувачі проводять на сайті, Facebook наздоганяє Google і Yahoo.

Джерело Газета.Ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.