Новини України. 23 травня. Відео. Прокуратура заявляє про відсутність підстав для закриття справи проти екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

суд над Луценком
Прокурор не хоче відпускати Луценка

Про це на засіданні суду заявив прокурор, повідомляє прес-служба Народної самооборони. Також, за його словами, немає підстав для зміни запобіжного заходу про утримання Луценка під вартою. За словами прокурора, клопотання Луценка щодо суду присяжних не може бути виконане, оскільки не передбачене кримінально-процесуальним кодексом.

В той же час він не пояснив, яким чином може бути реалізована конституційна норма про право громадян користуватись судом присяжних. Під час свого виступу представник захисту кілька разів вимагав від прокурора конкретних фактів, коли Луценко відхилявся від слідства або заважав слідчим діям.

Повідомляється також, що Юрій Луценко вважає недоцільним продовження голодування. Про це він заявив на засіданні суду. “Я вважаю недоцільним продовжувати голодування. Я починав це, щоб довести, що у нас в Україні немає прокуратури. Сьогоднішнім засіданням суду я довів, що у нас немає справедливого суду, але далі мені потрібне моє здоров’я, щоб це зламати”, – заявив Луценко.

Судді пішли у дорадчу кімнату для ухвалення рішення щодо зміни запобіжного заходу.

ВІДЕО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.