Новини економіки. 28 травня. Органи прокуратури в результаті перевірок законності використання коштів, виділених на підготовку до Євро-2012, знайшли багатомільйонні зловживання по всій Україні.

На Євро накрали купу грошей

Зокрема, прокуратурою Львівської області 29.04.2011 подано позов до Господарського суду області про визнання недійсним договору, на виконання якого із Державного бюджету України іноземній компанії сплачено 15,1 млн грн, хоча фактична вартість виконаних робіт, за висновками контрольно-ревізійного управління в області, становить 180 тис. грн.

Також, прокуратурою Печерського району м. Києва 21.04.2011 порушено кримінальну справу за ознаками складу злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191 та ч. 2 ст. 366 КК України стосовно директора державного підприємства, через дії якого на демонтаж пластикових сидінь стадіону ДП НСК “Олімпійський” зайво витрачено майже 250 тис. грн.

Прокуратура Дніпропетровської області перевіряє законність проведення ДП “Дніпропетровський облавтодор” 11 тендерів на закупівлю товарів, робіт та послуг за державні кошти, отримані від служби автомобільних доріг області у розмірі 704,8 тис. грн.

Також прокуратурою столиці проводяться перевірки з питань законності використання бюджетних коштів, виділених на підготовку до проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 з футболу при закупівлі товарів, робіт та послуг КП “Київський метрополітен“, КП “Міжнародний аеропорт “Київ”, повідомляє Газета.уа.

За дорученням прокуратури Львівської області здійснюються ревізії щодо використання 210 млн грн бюджетних коштів, виділених у 2011 році державному підприємству “Дирекція з будівництва об’єктів до Євро-2012 у місті Львові”.

Триває ряд інших перевірок із зазначених питань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.