Новини економіки. 28 травня. Крим. Проекти рішень президії Федерації профспілок України, містять два списки цілісних майнових комплексів (ЦВК) та об’єктів, подальше використання яких визнається недоцільним.

Профспілковий санаторій в АР Крим
Санаторії Криму хочуть подарувати євреям

Серед них – ЦВК дитячого санаторію «Сонячний» (м. Очаків), санаторію для батьків з дітьми «Дубки» (м. Ірпінь), дитячого санаторію імені Щорса в Сосниці Чернігівської області, майнові комплекси ДП «Алуштакурортснаб» та АТП «Ялтакурорт». І перлина списку: ЦВК всесвітньо відомої здравниці – спеціалізованого спинального санаторію імені академіка Бурденка в Саках. Таким чином, недоцільними у використанні бачаться переважно дитячі здравниці і найвідомішу лікарню.

У другому додатку до проекту рішення ФПУ значаться об’єкти нерухомості: санаторій «Слов’янський» – підрозділ санаторно-курортного реабілітаційного центру «Слов’янський курорт» (Донецька обл.) Та три адмінбудинку в Ялті і Львові.

Нагадаємо, кримський прем’єр Василь Джарти 24 травня поінформував президента Віктора Януковича про те, що ФПУ має намір передати ізраїльській фірмі санаторії, що належать кримським профспілкам.

Наступного дня прес-служба Генпрокуратури повідомила, що приватні структури за допомогою рейдерських схем скоротили загальну площу земельних ділянок санаторно-курортних комплексів ЗАТ «Укрпрофоздоровниця» в АР Крим з 120 гектарів майже на третину.

У проектах і поясненнях до них називається тільки одна фірма, яка може розглядатися в якості інвестора створюваної мережі санаторно-готельних комплексів. Це Engelinvest Group, девелоперська компанія, заснована ізраїльським бізнесменом Яковом Енгелем.

Джерело Дзеркало Тижня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.