Новини економіки. 24 травня. В Україні відновлюється кредитування, проте ризики для банківського сектора нікуди не пішли

Петро Порошенко
Петро Порошенко

На сьогоднішній день ситуація в Україні дає підстави для оптимізму. Про це заявив голова ради Національного банку України Петро Порошенко в ефірі одного з вінницьких телеканалів.

“Я вважаю, що ситуація, яка є в Україні, на сьогоднішній день дає підстави для оптимізму. У нас відновилося кредитування. Як голова Ради Національного банку я можу сказати, що Нацбанк свої зобов’язання і в частині стабілізації валюти, і в частині поновлення кредитування, і в частині зниження ставок кредитування, і в частині доступу, і в частині обережності банків до цієї відповідальної діяльності свою роботу зробив “, – сказав Порошенко.

Однак він зазначив, що це не означає, що повністю пішли ризики по банківському сектору.

“Це не означає, що у нас повністю пішли ризики з банківського сектору, так як непрацююча економіка не дає можливості кредитувати виробництво – ми знову випереджаючими темпами кредитуємо фізичних осіб”, – сказав голова ради Нацбанку.

Він також висловив побажання щодо зміцнення української економіки шляхом ведення продуманої інвестиційної політики.

“Я був би щасливішим, якби на сьогоднішній день в Україні в результаті продуманої інвестиційної політики з’явилися б надійні позичальники-виробники, які, створюючи національний продукт, зміцнювали б міць української економіки”, – зазначив Порошенко.

Нагадаємо, 16 травня Порошенко заявив, що міжнародні резерви України вперше в історії країни перевищили 39 мрлд доларів.

Джерело Деньги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.