Новини політики. 2 травня. “Вихід для Олександра Попова (голови КМДА. – Ред.) один, і він полягає в дострокових виборах до Київської міської ради і формуванні нової ефективно працюючої більшості з мажоритарниками”, – сказав кореспонденту УНН директор PR-групи “Polittech” Тарас Березовець.

Олександр Попов
Попов буде наполягати на виборах?

“Для цього владі доведеться піти на зміну моделі, внести зміни до закону про статус міста Києва та частини закону “Про місцеві вибори”, а також змінити виборчу систему винятково на мажоритарну, тому що Партія регіонів апріорі не може виграти вибори в Києві, адже її рейтинг тут ніколи не піднімався вище15%”, – зазначив Березовець.

Крім того, експерт наголосив, що “кількість депутатів Київміськради (120 осіб. – Ред.) доведеться скоротити до 60 чи навіть 50, бо за теперішніх умов домовитись буде неможливо”. Він зауважив, що “в Мосміськдумі всього лише 25 депутатів, при тому що населення міста в 4 рази більше за Київ“.

“Головні суперники Попова на посаді мера – Віктор Пилипишин та Віталій Кличко. Перший усунутий і в лікарні, другий вже заявив, що проміняє міськраду на парламент”, – зазначив Березовець.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.