Новини шоу-бізу. 21 травня. Дружина Пономарьова зізналась, чому відкладають розлучення.

Щасливе подружжя розпалося

Співак Олександр Пономарьов все ніяк не отримає статус офіційного холостяка – справа про його розлучення з Вікторією затягнулася. Подружжя більше року живуть окремо, але досі залишаються чоловіком і дружиною.

«Я вже дуже втомилася, все вже давно повинно було закінчитися, але тягнеться і тягнеться, – поскаржилася Вікторія. – Є багато моментів, які ми ніяк не можемо узгодити. Не фінансового плану! Та в нас і шлюбного контракту навіть не було. Майна ми не ділимо. Не думаю, що будь-яка жінка, яка буде з Олександром, зможе з ним ділити майно. У нього нічого не відсудиш, це такий чоловік, який нічого свого не віддасть. У будь-якому випадку, я з ним нічого ділити не збираюся».

Як розповіла Віка, зараз співак живе в їхній квартирі, а вона з сином Сашком переїхала на свою власну. «Питання, які ми ніяк не можемо вирішити, стосуються дитини, – зізналася дружина Пономарьова. – Те, що дитина повинна бути з мамою, навіть не обговорюється. Але ось із тим, як Олександр збирається проводити час із сином, – у нас непорозуміння.

Я дозволяю йому бачитися коли і скільки завгодно, тільки прошу, щоб він сам приїжджав до дитини. А він відмовляється, хоче забирати Сашу до себе. Але ж у дитини має бути одне місце, де він живе! Ночувати то там, то сям – неправильно для його розвитку! Сподіваюся, слово матері буде важливіше, ніж слово артиста».

Причину розлучення ні Пономарьов, ні Вікторія досі не розкрили. На запитання, чи правда, що вони з Олександром розлучилися через його зраду, Віка відповіла: «Я поки не готова про це говорити. Було занадто багато всього дуже поганого».

Джерело Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.