Новини світу. 15 травня. Колишній президент Єгипту Хосні Мубарак і його дружина Сюзан Сабіт готові відмовитися від своєї нерухомості і всіх фінансових накопичень на користь єгипетського народу.

Хосні і Сюзан Мубараки
Подружжя Мубараків готове відмовитися від свого майна

Йдеться, зокрема, про апартаменти і вілли в Каїрі і його супутнику місті 6 жовтня, Шарм-еш-Шейху, Олександрії та на північному узбережжі Середземного моря, а також про майно, не включене до списків наглядових органів.

Крім того, Сюзан Мубарак висловила готовність піти на компроміс і відмовитися від президентського палацу в столичному районі Геліополіс, де подружжя жило останні десятиліття аж до революції.

В даний час спеціальний слідчий комітет під керівництвом помічника міністра юстиції країни радника Асема аль-Гухрі приступив до оцінки всієї нерухомості, що належала раніше Мубаракам, і з’ясування всіх обставин угод з придбання цих будинків і квартир.

Тим часом, сьогодні ввечері Сюзан Мубарак проведуть термінову діагностичну операція після того, як її госпіталізували з серцевим нападом в госпіталь Шарм-еш-Шейха, де вже знаходиться її чоловік.

Колишня перша леді країни зомліла 13 травня, коли їй зачитували ордер на арешт, виданий антикорупційним комітетом. З підозрою на інфаркт вона була доставлена ​​в реанімацію. За словами лікарів госпіталю, Сюзан Мубарак зроблять коронарографію.

Джерело ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.