Новини України. 7 травня. Мешканці села під Житомиром бояться помсти дорослої чупакабри, дитинча якої вбив місцевий хлопець.

чупакабра
Десятикласник вбив чупакабреня

Під Житомиром десятикласник з вилами виступив проти дитинчати чупакабри. І переміг. Ветеринари забрали убиту тварину на експертизу. Тим часом селом ширяться чутки, що десь є і доросла чупакабра. Люди побоюються її помсти.

Чутки про те, що у селі Троковичі завелася чупакабра ходять уже з півроку. Працівниця місцевої школи каже, невідомого звіра на власні очі бачив її син: “Воно таке як теля високе, лапки перші менші і хвіст тако трубою, і вушки такі-от, якесь таке воно, ну, таке невідане”.

Ще один чоловік каже, що днями звір, розміром із собаку, бігав по даху хліва: “Ноги передні маленькі, а задні довгі, і хвіст такий грубий і на кінці бараболька така, схоже це на чупакабру“.

Тим часом у господарствах почали зникати кролі та кури. Десятикласник Петро Сич почув дивний шум у хліві – щось шипіло і кричало. Коли забіг – побачив невідому звірину, яка сичала на курей, і заколов її вилами.

Тим часом звістка про убите дитинча чупакабри облетіла усе село. Люди вірять – десь поряд живе і доросла тварина. І навіть припускають – за дитину вона ще помститься.

Джерело ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.