Новини спорту. 10 транвя. Італія. Відео. Бельгійський велогонщик команди “Леопард Трек” Воутер Вейланд трагічно загинув після падіння на третьому етапі велобагатоденки “Джиро д’Італія”.

Гонщик помер під час змагання

Падіння відбулося на виході з Пассо дель Бокка. Причиною аварії міг стати контакт лівої педалі велосипедиста зі стіною на спуску, після чого він впав на асфальт, передає Eurosport.

Лікарі боролися за життя 26-річного спортсмена прямо на місці аварії, застосовували масаж серця протягом 25 хвилин. Вертоліт доставив гонщика в найближчий госпіталь, але лікарі не змогли врятувати життя Вейланда.

Гонка продовжилася, але ніхто з учасників не був проінформований про те, що трапилося. Наприкінці етапу організатори вирішили не проводити церемонію нагородження. Переможцем етапу став іспанець Анхель Вічіозо, а новим лідером загального заліку – британець Девід Міллар.

Бельгієць почав свою професійну кар’єру в команді “Квік Степ” в 2004 році. На молодіжному рівні Воутер здобув перемогу в Турі Фландрії, а також був на подіумі у велогонці Париж-Рубе. У минулому році новачок команди, показавши найвищу швидкість, виграв третій етап “Джиро”, що простягнувся від Амстердама до Міддельбурга.