Новини шоу-бізу. 18 травня. У пісні переможців «Євробачення»російські виконавці знайшли схожість з хітом американської групи.

Азербайджанців звинуватили у плагіаті

Переможців престижного пісенного конкурсу «Євробачення 2011» звинуватили в плагіаті. Гармонійний напрямок пісні Running Scared дуету з Азербайджану, який посів перше місце на «Євробаченні», схожий з гармонійним строєм хіта Secret американської групи One Republic, вважають зірки російського шоу-бізнесу.

«Я б сказав, що пісні схожі. Хлопці з Азербайджану надихнулися цією композицією, – поділився з життя шоубізнесу Дмитро Маліков. – Тут є загальний настрій, загальне гармонійний, мелодійний напрямок, але пісня-переможець, безумовно, повинна була бути більш оригінальною».

Кай Метов також поділився своєю думкою з цього приводу.

«Коли мова йде про плагіат, треба розуміти, що ми говоримо про мелодії. Навіть якщо прибрати у пісні азербайджанського дуету мелодію і залишити самі акорди, то у слухача відразу виникне асоціативний ряд, що зв’язує з піснею «One Republic».

Між тим, як заявив журналістам в Баку глава «Громадського телебачення Азербайджану» Ісмаїл Омаров, звинувачення в плагіаті пісні Running scared, представленої азербайджанськими учасниками на конкурсі «Євробачення-2011», безпідставно.

Джерело Trend.az.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.