Новини світу. 9 травня. Відео. Пентагон оприлюднив п’ять відеороликів з Усамою бен Ладеном, які були вилучені в маєтку терориста.

Усама бен Ладен
США оприлюднили відеоархів бен Ладена

Один з них показав у своєму ефірі CNN. Цей ролик показує бен Ладена в домашній обстановці. На запису видно, як він сидить на підлозі перед телевізором, загорнувшись у плед, перемикає за допомогою пульта супутникові канали і дивиться власне відеозвернення.

Ще чотири ролики – це звернення бен Ладена, які він планував оприлюднити в майбутньому. Один із записів представляє собою послання до США. У Пентагоні вважають, що він був зроблений у жовтні або листопаді 2010 року.

Відзначається, що представники американського військового відомства показали журналістам відео без звуку, визнавши оприлюднення промов бен Ладена недоречним.

Офіційні особи, які брали участь у прес-конференції, підкреслили, що матеріали, знайдені в маєтку бен Ладена, доводять, що він продовжував брати активну участь в житті “Аль-Каїди“, особисто контролюючи її щоденну діяльність.

Показані ролики є лише невеликою частиною матеріалів, вилучених в маєтку бен Ладена. Влада США сподівається, що вивчення виявлених там відеозаписів, документів і телефонних номерів допоможе знищити “Аль-Каїду“.

Джерело Lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.