Новини України. 16 травня. Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звернувся до Юрія Луценка з закликом подумати про доцільність подальшого голодування і не наражати себе на небезпеку смерті.

Київський патріарх Філарет
Філарет просить Луценка перестати голодувати

Про це повідомляє прес-служба “Народної самооборони”.

“Багато українців — і я особисто — знаємо і цінуємо Вашу діяльність у відстоюванні правди. І я вірю, що Бог допоможе Вам у тих випробуваннях, які Ви зараз переносите, та явить Свою правду. Я та інші архієреї і вірні Київського Патріархату молились і будемо молитись за Вас і за те, щоби Господь допоміг Вам подолати всі випробування”, – говориться в листі.

“Небезпека, у якій Ви опинилися через рішення оголосити голодування, спонукає мене звернутись до Вас — пам’ятайте, що Ваше життя і діяльність потрібні Україні. Ви потрібні своїм рідним, близьким, друзям, в першу чергу — Вашій дружині та дітям”, – цитує прес-служба “НС” Філарета.

“Також Вам належить пам’ятати, що здоров’я і життя — дар Божий. Бо ми приходимо у цей світ і отримуємо життя лише з волі Божої, а не з своєї власної. Тому кожен християнин, виконуючи волю Божу, повинен по можливості берегти даний йому дар, не наражати себе на небезпеку смерті — окрім тих випадків, коли потрібно ціною власного життя захистити ближнього”, – нагадав Філарет.

“Я не можу прийняти за Вас, Юрію Віталійовичу, будь-яке рішення. Але як пастир я закликаю Вас замислитись над сказаним і перестати наражати себе на смертельну небезпеку. Прислухайтесь до порад дружини, згадайте, скільки болю, і страждань приносять Вашим рідним, близьким, друзям та однодумцям Ваші біль і страждання — і прийміть рішення діяти так, щоби не наражати себе на смертельну небезпеку. Змінити раніше прийняте рішення — це ознака не слабкості, але сили. Бо цим виявляється сила віри у Правосуддя Боже, адже Господь сказав: “Мені помста і Я воздам” (Рим. 12:10)”, – говориться в листі.

“Молюся за те, щоби Господь дав Вам сили вийти з нинішніх випробувань переможцем, молюся за Ваше здоров’я і прошу у Бога подати Вам думку і бажання діяти згідно Його волі. Закликаю на Вас Боже благословення”, – говорить Філарет.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.