Новини політики. 14 травня. Народний депутат України від фракції НУ-НС Андрій Парубій вважає, що дозволивши міліції діяти жорсткіше, “Україна перетвориться на цілковито поліцейську державу за зразком Росії”.

Андрій Парубій
Андрій Парубій

В такій державі будь-яка спроба протесту закінчується тотальним побиттям людей, передає УНН.

“Ми бачили, як міліція зносила “податковий майдан”, ми бачили, як вони (міліціонери. – Ред.) сьогодні поводяться на акціях опозиції. Якщо їм дати більше повноважень – ми просто перетворимося на цілковито поліцейську державу за зразком Росії, де будь-яка спроба протесту або вуличного заходу може бути причиною тотального побиття людей”, – наголосив політик.

За його словами, наразі в Україні правоохоронні органи перетворилися в каральні загони влади і виконують через своє керівництво політичну функцію, а не функцію охорони права.

“Навіть теоретично не можна допускати збільшення повноважень для тих людей, які виконують сьогодні політично каральні функції”, – додав Парубій.

Нагадаємо, міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов запропонував депутатам внести законопроект, який дозволить міліції діяти “більш жорстко” щодо правопорушників. Про це він заявив у парламенті, виступаючи з приводу подій у Львові на День Перемоги.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.