Новини політики. 14 травня. Київ. Лідер громадського руху Спільна справа Олександр Данилюк та ініціатор акції “День гніву” планує ночувати в Маріїнському парку.

Олександр Данилюк

Про це повідомляє Gazeta.ua.

Він зізнався, що сьогодні взяв з собою спальний мішок. Громадський діяч наголосив, що його дружина в курсі, що він буде жити в Маріїнському парку під час безстрокової акції.

“Вона знаходиться за межами України. За мною їздить два автомобілі зовнішнього спостереження, тому я за неї переживаю”,-сказав Данилюк.

На запитання журналіста, чому так мало людей прийшло на акцію, адже обіцяли більше 5 тисяч, він зауважив:

“Людей не пускають. Вони не можуть туди пробитися. Співробітники міліції на вході до парку говорять, що акція заборонена судом. Якби ми їх вивозили централізовано, то могли б пробити перешкоди, але ми не можемо цього зробити, тому що не всіх знаємо.Тут же люди самі поприходили”.

Ініціатор акції також нагадав, що сьогодні акція проходить не лише в Києві, а й в регіонах України, а завтра люди приїдуть в столицю.

Як вже повідомлялося, у Маріїнському парку нині відбувається акція “День гніву“. Голова прес-служби київської міліції Володимир Поліщук повідомив, що Окружний адміністративний суд учора своїм рішення заборонив будь-які акції на що Олександр Данилюк показав йому дозвіл на зустріч на цьому місці народного депутата від блоку НУ-НС Гримчака з його виборцями.

Охороняють правопорядок у парку близько 1400 силовиків за наявності 300 мітингувальників. Поблизу місця проведення акції стоїть також 13 автобусів з правоохоронцями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.