Новини економіки. 5 травня. Син президента України Олександр Янукович офіційно став власником 100% акцій Всеукраїнського банку розвитку (ВБР).

Олександр Янукович

Про це свідчать дані Національного банку України, який оприлюднив інформацію про власників істотної участі в українських банках. Дані опубліковані за станом на 1 квітня.

Раніше Олександр Янукович володів Всеукраїнським банком розвитку опосередковано, пише “Дело”. Нагадаємо, за даними НБУ, на початок 2011 року власником 100% акцій ВБР було ТОВ “Донснабтара”.

ВБР досить активно розвивається. Так, з початку цього року цей банк вже двічі проводив збільшення статутного капіталу. У січні Всеукраїнський банк розвитку збільшив “статутник” на 91% або на 100 млн грн. – до 210 млн грн.

Друга докапіталізація була проведена в квітні. Статутний капітал Всеукраїнського банку розвитку був збільшений ще на 100 млн грн. – до 310 млн грн.

Національний банк України зареєстрував Всеукраїнський банк розвитку (ВБР) у квітні 2009 року. За даними НБУ, на початок 2011 року ВБР займав 127-е місце серед українських банків (0,47 млрд грн).

Джерело Газета.Уа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.