Новини світу. 27 травня. Білорусь. На нараді щодо поточної ситуації на споживчому і валютному ринку Олександр Лукашенко зажадав закрити ряд засобів масової інформації.

Демократія буває різною
Лукашенко хоче закрити ЗМІ, які розводять паніку

“Найбільше істерії в російських засобах масової інформації, – стверджує Лукашенко. – Я спостерігаю і за нашими, перш за все іноземними, що тут завдяки Адміністрації президента стали пануючими засобами масової інформації, і за зарубіжними. На другому місці – наші. Які видаються тут. Я їх не називаю, щоб не створювати їм рейтинг, але зробіть все, щоб ці ЗМІ більше не були присутні на нашій території”.

“І не тому, що ми хочемо закрити рот. Ні, – продовжив глава держави. – Наголошую: Я за ними уважно спостерігав, весь ажіотаж почався звідти”.

Лукашенко процитував деякі останні публікації в ЗМІ.

“Візьмемо найшаленіші – російські засоби масової інформації. Зокрема, мені дорікають у тому, що я терміново залишив країну і втік (мається на увазі відрядження до Казахстану). Вони навіть забули, що подібні відрядження плануються за рік, та й куди не біжи, все одно доведеться повертатися в країну. Звинувачують і Мясникович, і Прокоповича, що сидять як миші під віником “, -. сказав держави керівник.

“Рахують, скільки ми втратили в економіці в результаті девальвації. Дорікають, що ми будемо шантажувати Росію. Не знаю, які у нас важелі, щоб шантажувати величезну країну”, – пояснив Лукашенко.

Серед звинувачень, які лунають на адресу влади, він назвав і підвищення зарплати в кінці минулого року.

“Ну і висновок: привітав Грузію та грузинський народ з Днем незалежності – і на обох обрушилася революційна хвиля, що розвалила міфи, які шикувалися роками, і ми виявилися братами за долями”, – сказав Лукашенко.

Джерело Белопан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.