Новини України. 17 травня. Охоронець Андрій Рудченко, який колись охороняв Віктора Ющенка розповів про те, як доводилось працювати під час відвідин екс-президентом ярмарків.

Віктор Ющенко
Охоронці були дуже обачними, коли Ющенко відвідував ярмарки

За його словами, при охороні політиків потрібно бути обережним, щоб не поводитися надто грубо і зіпсувати імідж VIP-персони, пише “Сегодня”.

“Охорона політика – це як гра в шахи. Доводиться кожен рух продумувати. Варто повести себе грубо – і нанесеш іміджу публічної персони непоправної шкоди”, – заявив “бодігард”.

“Наприклад, я у свій час охороняв Віктора Ющенка. Як відомо, він любив відвідувати народні ярмарки, де до нього завжди намагалися прорватися бабусі. Ми з хлопцями навіть стратегію придумали. Як тільки така жінка прямувала до гаранта, хто-небудь з охорони в цивільному, просто кидався обіймати її зі словами: “Скільки років не бачилися. Як здоров’я? І плавно вів у бік”, – розповів охоронець з Києва Андрій Рудченко.

“Бодігардом” він працює вже 12 років. До цього Рудченко служив у спецназі “Скорпіон” на території Киргизії. а крім Ющенка, охороняв також Леоніда Кучму та Сергія Ківалова.

Нагадаємо, вчора в Донецьку завершився відкритий Всеукраїнський чемпіонат з багатоборства серед охоронців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.