Новини спорту. 31 травня. Європейський футбольний союз потратить 8 млн євро на відбір та підготовку волонтерів для обслуговування Євро-2012 в Україні та Польщі.

Євро-2012
Волонтери коштуватимуть УЄФА 8 млн євро

Про це на прес-конференції у Гданську заявила координатор у справах волонтерів Місцевого оргкомітету з підготовки Польщі до Євро-2012 Каміла Червінська.

Як повідомляє інформаційний центр “Україна-2012“, у розрахунку на одну людину витрати складуть 1,4 тис. євро. Нагадаємо, загалом за 20 напрямками діяльності УЄФА необхідно 5,5 тисяч помічників турніру в обох країнах-господарях.

Червінська нагадала, що охочі можуть стати волонтерами ,заповнивши анкету на сайті УЄФА (uefa.com) з 14 червня до 30 вересня. Їхній відбір буде проводитися в чотири етапи: після попередньої оцінки відібрані за анкетами кандидати будуть запрошені на співбесіди, які будуть проводитися у восьми українських та польських містах-організаторах чемпіонату з 3 вересня. Згодом відібрані люди групами будуть направлятися на навчання та інтеграційні програми.

Під час відбору волонтерів, за словами Червінської, пріоритет віддаватимуть особам з міст-організаторів ЧЄ-2012. Це пов’язано з тим, що УЄФА забезпечуватиме їх виключно харчуванням і обмундируванням. А проживання волонтери повинні будуть забезпечити собі самі. Водночас у спілці PL.2012 висловлюють бажання, щоб 10% всіх волонтерів були іноземцями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.