Новини політики. 24 травня. Львів. Депутати Львівської обласної ради висловили недовіру Верховній Раді України.

Львівська обласна рада (облрада)
У Львові висловили недовіру ВРУ

«За» таке рішення проголосувало 73 депутати під час сесії Львівської обласної ради 24 травня.

Як зазначається у зверненні, ВРУ потрапила у проблемне становище щодо своєї легітимності. Оскільки народ не обрав чинний депутатський корпус під нові повноваження, а також не обирав чинної більшості, яка утворилася шляхом приєднанням шляхом «тушок».

«Депутати Львівської обласної ради з тривогою сприймають невпинне перетворення Верховної Ради України на заручника політичних ігрищ парламентської більшості. Ця більшість знищує парламентаризм в Україні, ігноруючи права, законодавчі ініціативи опозиції, перетворюючи парламент на філію виконавчої гілки влади», – зазначено в зверненні.

Також у ньому наголошується, що замість проведення швидких і ефективних реформ, більшість у парламенті займається популізмом, проведенням псевдореформ, збільшенням видатків на утримання чиновницького апарату, а простих громадян доводить до зубожіння.

«Тому депутатський корпус Львівської обласної ради вважає, що ВРУ із такою більшістю вичерпала кредит довіри українського народу і повинна бути розпущеною», – підсумували депутати у зверненні, спрямованому до Президента України Віктору Януковичу.

Джерело Захід.нет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.