Новини технологій. 27 травня. Nokia має намір підтримувати мобільну платформу Symbian до 2016 року.

Nokia Symbian
Nokia працювати на платформі Symbian до 2016 року

Про це глава фінської компанії Стівен Ілоп заявив в інтерв’ю китайській версії блогу Nokia Conversations, пише “Лента.ru“.

Ілоп зазначив, що основною платформою для пристроїв Nokia в майбутньому стане Windows Phone, проте компанія продовжить інвестувати в Symbian. Випускати оновлення для операційної системи і надавати технічну підтримку її користувачам Nokia буде “щонайменше” до 2016 року, підкреслив він.

У квітні аналогічну заяву про долю Symbian зробив керуючий директор австралійського підрозділу Nokia Кріс Карр. Він вказав, що розвивати платформу Nokia буде як мінімум до 2014 року.

Під управлінням ОС Symbian працює переважна більшість смартфонів Nokia, представлених на цей момент. Останнє оновлення для Symbian 3, найновішої на цей момент версії операційки, компанія анонсувала в квітні.

Передбачається, що перші смартфони під управлінням ОС Windows Phone Nokia представить наприкінці 2011 або початку 2012 року. Відома і версія операційки, яку будуть використовувати апарати, – це Windows Phone 7,1 Манго.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.