Новини авто. 30 травня. Завод компанії Nissan у Санкт-Петербурзі сьогодні припиняє роботу на 5 робочих днів до 3 червня включно.

Nissan
Nissan зупиняє виробництво в Росії

Це дозволить синхронізувати виробничі процеси з графіком поставок комплектуючих з Японії, повідомили в прес-службі компанії.

Компанія відновить виробництво в звичному режимі 6 червня.

Рішення про тимчасову зміну графіка роботи петербурзького заводу Тшиифт прийнято у зв’язку з припиненнями виробництва в Японії в кінці березня – на початку квітня поточного року.

Японське виробництво Nissan в даний час швидко відновлюється, за винятком постачань двигунів із заводу в Іваки, який найбільше постраждав внаслідок трагедії і на повне відновлення якого буде потрібно дещо більше часу.

“Після повного відновлення виробництва двигунів компанія Nissan почне їх термінове авіапостачання з Японії для скорочення часу і зменшення впливу на виробничий план”, – наголошується в повідомленні компанії.

Завод Nissan в Кам’янці (Санкт-Петербург) офіційно відкритий 2 червня 2009 року. Інвестиції склали $200 млн. За підсумками минулого року продажі цієї марки в РФ скоротилися на 56% (до 64 тис. 221 автомобіля).

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.