Новини світу. 16 травня. Німеччина. Суд німецького міста Вайнштрассе ухвалив рішення про екстрадицію глави земельної комісії Київради Олексія Євлаха.

Олексій Євлах

Про це газеті “Сегодня” розповіла його дружина Валентина.

“Поки що точна дата екстрадиції мені не відома, як і адвокатам Олексія. Але рішення про це вже прийнято німецьким правосуддям”, – сказала він.

Видання зазначає, що “Євлах дуже багато знає про те, хто, кому і за якими схемами виділяв землю, і дуже ймовірно, що він захоче співпрацювати зі слідством”.

Крім того, Валентина Євлах заявила, що зараз її чоловік знаходиться у СІЗО Вайнштрассе, а не у в’язниці для нелегалів, як говорили раніше.

“Олексій у СІЗО. І якщо можна так сказати про в’язницю, умови там нормальні. У камері він не один, і користуватися телефоном, інтернетом і телевізором йому заборонено. Але претензій до німецької влади з приводу умов його утримання в мене немає”, – сказала вона.

За весь цей час Валентина Євлах бачилася з чоловіком не часто.

“Побачення дозволені два рази на місяць по півгодини, і лише останнього разу ми спілкувалися годину. Ми говорили лише про сімейні справи”, – розповіла вона.

Як відомо, Євлаха затримали в Німеччині 11 січня. Він перебував у міжнародному розшуку й був затриманий на підставі рішення Печерського суду. Депутата його обвинувачують у злочині, що завдало шкоди на суму 10 мільйонів грн.

Слідство вважає, що він – один з учасників корупційних земельних схем у Київраді.

Євлах часто озвучував “з голосу” питання виділення земельних ділянок, на які в депутатів навіть не було документів, повідомляє УП.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.