Новини України. 26 травня. Автомобіль відомого депутата Сімферопольської міськради і власника мережі магазинів «Білонг» Бориса Фротмана підпалили.

Пожежа-автомобіль
Невідомі підпалили Лексус депутата

Чорний «Лексус»-седан знаходився не в гаражі підприємця, а постійно паркувався на ніч біля будинку його водія. За словами сусідів, квартира шофера, якого звуть Юрій, знаходиться у першому під’їзді на четвертому поверсі, її вікна не виходять на те місце, де він поставив автомобіль, – фактично транспорт був без нагляду.

«Пожежа почалася біля десятої вечора, – розповіла жителька будинку. – Але швидко вискочив охоронець, що в цоколі перукарні, та вогнегасником погасив полум’я».

На місце події також приїжджали пожежна машина і наряд міліції. Там, де був припаркований «Лексус», залишилися чорні сліди від розплавленої гуми покришок: на початку горіло ліве колесо, потім полум’я перекинулося на праве, згоріло крило машини, – уточнило джерело в правоохоронних органах.

Сам Борис Фротман відмовився коментувати ситуацію, лише підтвердив сам факт події: «Міліція зараз цим займається. Вам я нічого говорити не буду – ви шукаєте смажені факти, а це – мої особисті проблеми». Машині підприємця – 2-3 роки, сума збитків ще не встановлена. Міліція поки в пошуках зловмисника.

А у місцевих політиків свої версії. «У Фротмана завжди було багато ворогів, але Борис – людина нормальна,», – говорить екс-депутат Сімферопольської міськради Валерій Іллічов. Його колега по минулому скликанню міськради Наталія Лантух вважає, що цей підпал навряд чи носить якийсь політичний підтекст, наприклад, через проблеми у давнього опонента погорільця – Йосипа Файнгольда.

«Я сумніваюся, що Фротман міг загострити відносини з колегами. Він завжди вів витриману політику, йдучи на загострення в крайніх випадках. Я не помічала гострих відносин між Фротманом і Файнгольдом, звичайно, бувало, що вони не погоджувалися один з одним з деяких питань. Відвертої ворожнечі я ніколи не помічала. Про ворогів Фротмана нічого не знаю, але інциденти завжди були», – зазначила вона.

Джерело Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.