Новини культури. 31 травня. Письменник Василь Шкляр відмовляється видавати свій роман «Залишинець» («Чорний ворон») російською мовою, незважаючи на прохання видавців.

Василь Шкляр
Шкляр не хоче перекладу на російську

Про це письменник заявив в телеефірі Рівненської обласної держтелерадіокомпанії і на зустрічі з читачами в обласному академічному музично-драматичному театрі.

Відповідаючи на питання щодо перевидання свого роману російською мовою для жителів Донбасу та Криму, В.Шкляр, зокрема зазначив: «». Письменник також висловив задоволення з приводу того, що його роман добре читають і українською мовою, у тому числі й росіяни, пише ДТ

Письменник також повідомив, що зараз йде збір коштів на екранізацію його роману, яку дав згоду здійснити польський режисер Єжи Гофман. За його словами, ідея збору коштів суспільством на екранізацію цього твору зародилася саме у Рівному під час минулорічної презентації роману у Народному домі. Також В.Шкляр сказав, що цілком свідомо відмовився отримати Шевченківську премію, поки міністром освіти, науки, молоді та спорту буде Дмитро Табачник.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.