Новини України. 15 травня. Відео. Найстаріший українець – мешкає на Тернопіллі. 12 травня Петру Лизану виповнилося 111 років.

петро лизан
Найстаріший українець

Цей факт зареєструвала книга рекордів України. Незабаром дідусеві-довгожителю мають вручити відповідний диплом.

Записам у його паспорті та військовому квитку повірити складно. Дата народження – 12 травня 1900 року. Петро Лизан, як на такий поважний вік, виглядає на кількадесят років молодшим. Якогось особливого рецепту довголіття не має. Зізнається – ніколи не перебирав їжею, не курив і майже не вживав спиртного.

Дідусь скаржиться на біль у ногах, однак завжди намагається пройтися, погладити улюбленого собаку та погратися з цуценятами. Читати, каже, йому вже складно, та й на старих фото не може розгледіти знайомих облич. Зате має світлий розум та не докучає родині.

Місцевий священик, який відвідує столітнього парафіянина переконаний – основний секрет довголіття полягає в молитві та праці.

Петро Лизан усе життя працював на повітрі, та й зараз – любить погрітися на сонечку. Коли був на десять років молодшим, ще пас худобу, порався на городі. Його молоді односельці також впевнені, що секрет довголіття – у праці та добрій родині.

Петро Лизан має чотирьох дітей, десятьох онукiв, 25 правнукiв та одного праправнука. Незабаром дорвгожителю, якого визнали найстаршою людиною України, мають вручити відповідний диплом.

Джерело 5 канал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.