Новини світу. 14 трваня. США. Фото. Ввімкнувши вранці телевізор, шанувальники британського телешоу “Ранок” були вражені: половину екрану займав неймовірної величини бюст.

Ці груди ще ростуть

Його власниця, 35-річна американка Челсі Чармс, вона щебетала з ведучими і розповідала, як проклала грудьми дорогу в шоу-бізнес, і наскільки важка ноша її в побутовому плані.

Жінці доводиться спати виключно на спині, їй складно їсти. Без регулярних вправ Челсі не змогла б носити такий тягар – кожна з грудей важить більше десяти кілограмів. А вже про туалети в літаках і говорити не доводиться: вписатися в тісну кабінку звичайній людині нелегко, що вже говорити про Челсі?

Зате неймовірної величини бюст допоміг Челсі стати популярною порноактрисою і виконавицею екзотичних танців.

Володаркою найбільшого бюсту Челсі стала з допомогою операції, нині забороненої: в молочні залози їй вставили імпланти з поліпропілену. Усередині в грудях була спеціальна сироватка, яка поступово збільшує обсяг. Цей процес триває невизначений час, і у Челсі поки не закінчений – її груди ростуть на 2,5 см на місяць.

Втім, згідно з Книгою рекордів Гіннеса, найбільший у світі бюст в іншої американки – Максі Моундс. Хоча неозброєним оком видно, що Челсі вона програє.

“Всього потрібно виміряти обсяг моїх грудей і офіційно затвердити мій статус, але з книги рекордів мені не дзвонили!”, – Поскаржилася міс Чармс, коли ведучий запитав її, чи не збирається вона відновити справедливість.

Душевні бесіди ведучих і порноактриси викликали обурення у глядачів.

“Подібна героїня більше підходить для нічного телешоу, коли біля екранів немає дітей!”, – такими були їхні претензії. Керівництво телекомпанії тепер зобов’язане пояснити, чому Челсі Чармс з’явилася саме в ранковому шоу.

Джерело Тренд

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.