Новини політики. 22 травня. «Один регіонал навіть дістав ручку, щоб підписати колективне звернення до суду про звільнення Юрія Віталійовича. Але з таким приреченим обличчям, що його попросили сховати перо».

Навіть регіонал хотів підтримати Луценка

Про це пише народний депутат Володимир Ар’єв у своєму матеріалі для ZN.UA.

За його словами, «регіонали, які вміють думати шукають пояснення в тому, що арешт екс-міністра і опозиційного лідера покликаний продемонструвати жорстку руку не тільки противникам глави держави, але і прихильникам – будуть слухнянішими і тихішими. Однак зауважують, що така лінія поведінки при катастрофічному стані справ у країні і падіння популярності влади призведе тільки до посилення опозиції і зростання внутрішнього опору серед своїх».

«Ті, хто розуміють наслідки, не розуміють мотивів, – пише Ар ‘єв -. Мовляв, вже помстилися за відсидку Колеснікова – так навіщо розхитувати ситуацію? Демонстрація сили давно перетворилася на демонстрацію дурості і недалекоглядності. Проте слова «Та хай здохне!» Звучать відразу, як тільки хтось несміливо запропонує цивілізовано вийти з ситуації, що склалася».

«Логіки немає. Є жага помсти », – резюмує депутат.

Нагадаємо, 19 травня 78 депутатів Верховної Ради з фракцій НУНС і БЮТ підписались під зверненням до суду з проханням звільнити Юрія Луценка з-під варти.

Печерський райсуд Києва почне попереднє слухання справи стосовно Юрія Луценка в понеділок, 23 травня.

За інформацією ЗМІ, обвинувачувальний висновок у справі Луценка (з невідомих поки причин) засекречено. Імовірно судове засідання 23 травня пройде в закритому режимі.

Луценко наполягає на особистій участі в судовому засіданні. Заяви з такою вимогою екс-міністр МВС написав на ім’я командира конвойного полку і головного лікаря київської лікарні швидкої допомоги.

Заради можливості взяти особисту участь у судовому засіданні, Луценко дозволив вводити йому через крапельниці амінокислоти, розріджену жирову емульсію і глюкозу, щоб зупинити підвищення рівня ацетону в організмі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.