Новини світу. 15 травня. Відео. Населення Тріполі захищає Каддафі “живими щитами”.

Населення захищає Каддафі від НАТО

Про це повідомляє лівійське державне телебачення. Сотні жителів оточили резиденцію полковника, телестудію і будинок радіостанції “Голос Африки”. Таким чином городяни висловлюють протест проти бомбардувань НАТО.

Тим часом, в опозиційному Бенгазі приземлився літак “Катарських авіаліній” для евакуації поранених. Командування НАТО видало на цей рейс спеціальний дозвіл – згідно з резолюцією ООН, повітряний простір над Лівією закрито для всіх польотів, крім гуманітарних.

А у Франції пройшли переговори президента Ніколя Саркозі з представником Перехідної національної ради Махмудом Джібрілем. Зустріч була закритою. Єлисейський палац повідомив лише, що Париж обіцяє Бенгазі політичну і фінансову підтримку.

Раніше в ході свого візиту до Вашингтона Махмуд Джібріль не приховував, що опозиція “зіткнулася з гострою фінансовою проблемою”. За його словами, найближчим часом їй будуть необхідні кошти в розмірі 3 мільярдів доларів.

Минулого тижня на засіданні в Римі Контактна група з Лівії прийняла рішення створити спеціальний фонд фінансової допомоги опозиції. Для цієї мети, можливо, будуть використані заморожені на Заході авуари Каддафі та його родичів.

Джерело Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.